محل تبلیغات شما

سهل انگاری در تحقیق و بررسی کافی برای یافتن کلمات کلیدی مناسب

برخی ها برای بازاریابی محتوا بر این گمانند که تحقیق بر روی کلمات کلیدی در بررسی چند کلمه کلیدی و به دست آوردن میزان جستجوی آن کلمات خلاصه می شود، اما چنین تفکری بسیار سطحی و نادرست است. تحقیق برای یافتن کلمات کلیدی مناسب ابزاری است که استراتژی بازاریابی محتوای شما را نه تنها از نقطه نظر SEO برنامه ریزی می کند، بلکه برای برند کردن نام شما، وسایل ارتباط جمعی و روابط عمومی شما هم نقشه هایی در سر می پروراند تا در نهایت بر اهداف تجاری خود اشراف یافته و آن ها را محقق سازید. حیرت انگیز است که بسیاری از محتوا سازان از زیر بار بررسی و مطالعه کلمات کلیدی شانه خالی می کنند و صرفاً به احساسات و غرایز خود استناد می کنند.

تست نکردن ایده های خلق محتوا

ابزارهایی از قبیلBuzz Sumo شما را یاری می کنند تا پیش بینی کنید ایده هایی که برای خلق و بازاریابی محتوا در سر می پرورانید کارساز و مفید هستند یا خیر و برای پاسخ دادن به این پرسش به مطالعه و بررسی عملکرد این ایده ها در جاهای دیگر می پردازد.

عدم استفاده از داده های AdWords برای مطالعه ضریب تبدیل و عملکرد

با کمکGoogle AsWordsو پرداخت به ازای کلیک می توانید پی ببرید که چگونه کلمات کلیدی کمپین های جستجویتان بازدیدکنندگان را به خریدار تبدیل کرده است.

با اشراف بر این مسئله می توانید در بازاریابی محتوا و به هنگام خلق مضامین و محتوا بر روی آن دسته از کلمات کلیدی تمرکز کنید که بیشترین ضریب تبدیل را از آن خود کرده و سود دهی و بازدهی وب سایت شما را افزایش داده اند.

سکان هدایت موضوع محتوا و مضامین خود را فقط و فقط به داده های گوگل نسپارید.

ابزارهای گوگل خوب و کارآمدند اما تمام و کمال نیستند، بهترین و بی عیب و نقص ترین تحقیقات صورت گرفته بر روی SEO و بازاریابی محتوا به شمار نمی روند. به عنوان نمونه ابزارهای تحلیلگر گوگل به بازبینی و بررسی اطلاعاتی می پردازند که شما از قبل مهیا کرده اید و با به کار گیری آن ها شما می توانید بگویید که کدام عبارت در جستجوها بازدیدکننده بیشتری نصیبتان کرده و کدام یک از مضامین محبوب تر بوده است.

اما از پتانسیل های حقیقی و درک نشده شما چیزی نمی گوید. شکی نیست که تحلیلگران گوگل باید بخش لاینفک تحقیقات شما بر روی کلمات کلیدی باشند ولی در نظر داشته باشید که آن ها کافی نیستند و به ابزارهای دیگری هم نیاز دارید. از سوی دیگر داده های مربوط به حجم جستجوهای ابزار تحقیق بر روی کلمات کلیدی گوگل تحت عنوانGoogle Keyword Planner، چندان قابل اعتماد و موثق نمی باشد.

با کمک این ابزار می توانید به یک درک کلی از گرایش های فصلی، فکری و عملی دست یابید و محبوبیت نسبی عبارات مورد جستجوی چند کلمه ای را با هم مقایسه کنید اما نمی توانید به دقیق بودن آمار و ارقام مربوط به حجم جستجوها تکیه کرده و آن ها را حجت بدانید. به علاوه Google Keyword Planner بسیاری از کلمات کلیدی طولانی را نادیده گرفته و نمایش نمی دهد، مگر آن که شما به قدری ماهر و کار بلد باشید که بدانید چگونه باید همه جا را دقیق گشته، زیر و رو کنید تا آن ها را بیابید. این به معنای از دست دادن اطلاعاتی است که بسیار مهم و ارزنده اند.

flicker

اگر می خواهید از یک جایی شروع کنید ، اینجا مکانی عالی و بسیار آسان است تا حواس خود را پرت کنید . شما ممکن است به دنبال الهام گرفتن از فیلم ها باشید و قبل از اینکه بدانید به بیش از ۲۰۰ عکس مرتبط با موضوعتان نگاه کرده اید. این یک مکان عالی برای شروع تحقیق است و می تواند پر از سرگرمی باشد.

فیسبوک و گوگل پلاس

به نظر می رسد کمی ناعادلانه است که آن ها با هم ادغام شوند ، اما اجازه دهید با این واقعیت روبرو شویم که هر دوی آن ها اساسا یک چیز هستند جز اینکه یکی بسیار محبوب تر از دیگری است . اساسا ، شما به خبرخوان و پست های دیگر برای پیدا کردن چیزهایی که می توانید از آن استفاده کنید ، نگاه می کنید .

توئیتر

این یک سایت میکروبلاگینگ است , اما میکروبلاگها می توانند به عنوان ایده های کوچک عمل کنند که شما می توانید از آن استفاده کنید ، با مزایای اضافه شده که می توانید به سرعت از آن ها بهره بگیرید تا بتوانید ایده های زیادی را قبل از پایان دادن به ایده های خود به دست آورید .

پینترست

اینجا مکانی است که مردم ایده های خود را بر روی تخته می گذارند و بیشتر ایده ها و الهامات آن ها از چیزهایی که در وب سایت های دیگر دیده شده اند، می آیند . بنابراین ، اساسا اگر می خواهید تحقیقی انجام دهید کافی است به مواردی که دیگران نگاه کرده اند نظری بیفکنید.

یوتیوب

با این کار ، شما ممکن است مقدار زیادی از محتوای الهام بخش را که ممکن است برای ایده ها استفاده کنید ، ببینید. عجیب این است که بهتر است وقتی استفاده کنید که شما یا از گرایش های سایت یوتیوب استفاده کنید و یا اگر از طریق پست به آن ها نگاه کنید. فقط سعی کنید از یک ویدیو به یک ویدئو پیشنهاد شده دیگر بپردازید تا زمانی که به چیز جالبی برخورد کنید.

کتاب درسی

اگر بخواهید ایده هایی در مورد چیز خاصی داشته باشید، کتاب های درسی علمی راهی برای رسیدن به این خواسته است. حتی اگر علاقه ای به خواندن آن نداشته باشید، می توانید به عناوین فصلی نگاه کنید و سپس آن موردی که شما را جذب می کند را انتخاب کنید.

بازی های ویدئویی

آنها را به عنوان الهام بخش از بین صدها سطح در نظر بگیرید. . شما حتی می توانید ایده های خود را از طریق نگاه کردن به ایده های دیگران بدست آورید، مانند بیماری های عجیب در تم های بیمارستان بازی PC قدیمی، یا می توانید ایده های خود را بر روی پیچ و تاب های طرح جدیدترین بازی BioShock بنا کنید.

تعمیر کار تخصصی آیفون تصویری

هر چی که درباره فراسه باید بدونید !

عصر جدید با آیفون های تصویری

های ,ها ,ایده ,توانید ,کلیدی ,کلمات ,آن ها ,می توانید ,کلمات کلیدی ,ایده های ,بر روی ,کلمات کلیدی مناسب ,یافتن کلمات کلیدی ,برای یافتن کلمات

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
Irchem ترفندستان آساتیم - بهترین های دنیای گیم، سینما و سرگرمی سایت شخصی حجت الاسلام عظیم تواضعی معرفی سایت های معتبر کسب درآمد از اینترنت اخبار فناوری و تکنولوژی روگا میز کسب درآمد از اینترنت تفریحی و سرگرمی